Haber

Yenişehir CHP’den sandık güvenliği toplantısı

Gürhan ADANA – Yenişehir Memleketi / BURSA (IGFA) –14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri öncesi siyasi partiler seçim günü hazırlıklarını sürdürüyor.

Sandık güvenliği kamuoyunda özellikle siyasi parti liderleri arasında en çok tartışılan konuların başında geliyor.

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde de sandık güvenliği konusundaki hassasiyetini bu yönde eğitim faaliyetleri yürüterek gösteren CHP, bu konuyu tüm yönleriyle ele aldı. Önceki gün parti binasında yapılan toplantıda CHP Parti Okulu Eğitmeni Erkan Erdem, sandık görevlileriyle görüştü.

Eğitim toplantısının açılış konuşmasını yapan CHP Yenişehir İlçe Başkanı Ahmet Köse, “‘Sandıklara neden sahip çıkalım?’ Düzenlediğimiz bu tür eğitim toplantıları şeklinde sorunun cevabını bulacaksınız. Seçim güvenliği konusunda son derece faydalı bilgilere sahip olacaksınız” dedi.

Eğitim toplantılarının tüm sandık görevlileri için tekrarlanacağını ifade eden Köse, “Bugün sorumluluk alarak ve vakit ayırıp eğitime gelerek sandık görevini kabul eden tüm gönüllülerimize ve CHP Parti Okulu’na teşekkür ederiz. “

Parti Kulübü’ndeki eğitim toplantısında CHP Parti Okulu Eğitmeni Erkan Fazilet de partinin sandık ve seçim görevlilerine detaylı bilgi verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu